Technology

Drużyna narodowa Brazylii za mocna - przegrana drużyny Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata!

08.08.2023, 14:11 0 komentarzy

Porażka z narodowym zespołem Brazylii rezultatem 1:4 - słaby pojedynek drużyny narodowej Korei Południowej!

Z pewnością obecnie trwające światowe mistrzostwa są niezwykłe na wielu płaszczyznach. Właśnie skończyły się grupowe rozgrywki, a więc nadszedł czas na to, co sympatycy piłkarscy najbardziej lubią. Chodzi oczywiście o fazę play off, gdzie porażka wyrzuca Cię z mundialu a także marzeń o zdobyciu mistrzostwa świata. W niedzielny wieczór polska narodowa kadra poniosła klęskę z kadrą Francji wyniki 1 do 3 i została wyeliminowana z mundialu. Nie znaczy to jednak końca doznań dla kibiców futbolu w Polsce, ponieważ mundial wciąż trwa. Trzeba bez wątpienia śledzić grę zespołu narodowego Brazylii, gdyż z meczu na mecz wygląda dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z narodowym zespołem Korei Południowej, gdzie zawodnicy kadry Brazylii postanowili sobie urządzić festiwal strzelecki w pierwszej odsłonie było tego najlepszym dowodem. Już w 6. minucie padła bramka numer jeden dla brazylijskiej reprezentacji narodowej, a autorem był Vinicius, który fenomenalnie poradził sobie w polu karnym z obrońcami oponenta.

Warto mieć na uwadze to, iż dla reprezentacji Korei Południowej pierwsza połowa spotkania była prawdziwą tragedią. Szczególnie, że pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem kadry narodowej Brazylii wynikiem 4 do 0. Następne bramki zdobywali Neymar, Richarlison a także Paqueta. Zgromadzeni na trybunach fani piłki nożnej mogli czuć satysfakcję, gdyż mieli możliwość oglądać istny popis kadry Brazylii. Tempo tego meczu zdecydowanie opadło w drugiej odsłonie. Zawodnicy Brazylii usiłowali budować kolejne akcje, lecz gracze drużyny Korei Południowej bardzo dobrze się bronili. Kwadrans przed końcem spotkania reprezentacja Korei Południowej zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą pojedynku. Gracz narodowej drużyny Korei Południowej zdecydował się na uderzenie z daleka, a golkiper zespołu narodowego Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. To starcie w ostatecznym rozrachunku zakończyło się wynikiem 4 do 1 dla zespołu narodowego Brazylii, która w następnej fazie mierzyć się będzie z reprezentacją Chorwacji. Stawką tego starcia będzie kwalifikacja do 1/2 finału mundialu i gwarancja rywalizacji o medal.